Kontakt

Hör gärna av dig med idéer om hur vi kan stötta ditt lantbruksföretagande genom spridning av erfarenheter, aktuell forskning och ny teknik.

Lisa Stridh

Projektledare 
Agroväst Gröna Möten

Epost:
lisa.stridh@agrovast.se

Telefon:
+46 704 61 00 10

Madeleine Vendel

Web- och projektkoordinator
Lokal samordnare
Agroväst Gröna Möten Skaraborg

Epost:
madeleine.vendel@agrovast.se

Telefon:
+46 761 07 81 73

Maria Wannelius

Ekonom
Agroväst Gröna Möten

Epost:
maria.wannelius@agrovast.se

Telefon:
+46 761 07 81 71

Anna Lidefelt

Redovisningsekonom
Agroväst Gröna Möten

Epost:
anna.lidefelt@agrovast.se

Telefon:
+46 702 76 33 45

Ann Hjalmarsson

Assisterande samordnare
Agroväst Gröna Möten Sjuhärad

Epost:
ann.hjalmarsson@agrovast.se

Caroline Dahrén

Lokal samordnare
Agroväst Gröna Möten Sjuhärad

Epost:
caroline.dahren@agrovast.se

Telefon:
+46 708 29 09 18

Rikard Brax

Lokal samordnare
Agroväst Gröna Möten Fyrbodal

Epost:
rikard.brax@agrovast.se

Telefon:
+46 703 14 54 50

Emelie Oskarsson

Lokal samordnare
Agroväst Gröna Möten Halland

Epost:
emelie.oskarsson@agrovast.se

Telefon:
+46 736 33 72 80

Verksamheten Agroväst Gröna Möten möjliggörs genom:
Gröna Möten Sjuhärad
Verksamheten i Gröna Möten  Sjuhärad möjliggörs genom:
info@gronamoten.se
Besöks-/ Leveransadress: 
Green Tech Park, Gråbrödragatan 11, 532 31 SKARA

Postadress: 
Box 234, 532 23 SKARA
© 2020 Gröna Möten. Webbplatsen är skapad av AlizonWeb AB.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram